Děkujeme všem dárcům
za finanční prostředky pro
občany vytopených srbských
měst Obrenovac a Krupanj.
Bylo vybráno přes 27 000 Kč.
Za ně jsme pořídili
polštáře a přikrývky
pro nejchudší z vyplavených.
Děkujeme i za dar školních brašen.
Zde si můžete prohlédnout foto
z předávní vašich darů.
Ještě jednou díky za vaši štědrost.Právě připojeni - hostů: 4742 

DOPORUČENÉ KNIHY

Alexander DORIN

SREBRENICA

Právě (19.12.2013) vyšla výborná kniha.

Alexander Dorin, Švýcar s jihoslovanskými kořeny, odhaluje snad největší mediální a politický podvod, který byl na nás dosud spáchán. Českému čtenáři přináší mnoho otřesných faktů a dosud chybějících informací. Kniha zároveň nepřímo ukazuje na hanebnou úroveň české mediální scény. Její čtení nedoporučujeme zarytým pravdoláskařům. Mohla by u nich vyvolat silnou depresi či infarkt.

Po přečtení se budete na svět dívat docela jinak.

Cena: 330 Kč + poštovné+balnéObjednávky na:

http://www.amabilis.cz/botanika/eshop/0/0/5/125-SREBRENICA
DOPORUČENÁ KNIHA:Prof. Dr. Rajko Doleček

Necenzurované obrazy II.

Kniha plná faktů z nedávné historie Evropy, jejichž zveřejnění se mnohým mocným dnešního světa nelíbí. Ukazuje na pravé viníky posledních balkánských válek a krvavého rozpadu Jugoslávie. Čtení této knížky vás nenechá lhostejnými.
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
Jeden a půl tisíce nepotrestaných vrahů běhá volně po "nezávislém Kosovu" Tisk Email

Středa, 7. května 2014 / Zoran Vlašković / Kosovska MitrovicaNikde na světě jako na tzv. „nezávislém Kosovu“ není tolik vrahů, kteří se svobodně pohybují v doprovodu velvyslanců, konzulů a různých euro- a zahraničních představitelů, kteří přijíždějí do Prištiny, aby údajně vytvořili nový stát a formovali "Eulekstan". Zůstanou zabijáci na svobodě i poté, co budou soudu předloženy důkazy?

Od příchodu "mezizápadní" (autor tímto pojmem naznačuje, že státy NATO se pasují na „mezinárodní síly“ - p.p.) komunity na Kosovo v polovině června 1999 se tato oblast stala v pravém slova smyslu ohniskem nespravedlnosti, antipráva, vrahů, teroristů, zločinců a narkomafie. "Mezizápadní" komunita nejprve s velkým úspěchem přivedla k vládě bývalé teroristy, negramotné albánské zločince.

Ti nyní dohlížejí a realizují všechny aspekty bezpráví a všeho toho, čeho se Evropa snaží zbavit jako zla. Epilogem všeho toho je skutečnost, že po Kosovu se nyní volně pohybuje nejméně 1 500 albánských vrahů, u kterých je jen malá naděje, že se někdy dostanou před spravedlnost.

Na Starém kontinentu, tedy v Evropě, se Kosovo stalo od roku 1999 ohniskem bezpráví, bárkou anticivilizace a antidemokracie, a to vše před zraky mnoha velvyslanců, konzulů, nejrůznějších zástupců EU, OBSE, OSN, KFOR ... Ti všichni schvalují pokrok při přetváření Kosova ve zločinecko-mafiánsko-teroristicko-heroinový opevněný výtvor.

Jako nikde jinde se před očima celého světa zákon, právo, spravedlnost a pravda nepřekrucují. Potvrzují se tak všechny úspěchy procesu anticivilizace a antidemokracie.

Neuvěřitelné, že na Kosovu usvědčené vrahy pouštějí na svobodu a o spravedlnosti a rozsudcích rozhoduje teroristicko-mafiánský klan personalizovaný v současné prištinské vládě. Na Kosovu se za masové vraždění Srbů a příslušníků dalších národností vrahové propouštějí nebo se vůbec nesoudí.

Zatím se nikdo nezodpovídal z vraždy srbských dětí v Goraždevci, ze zabití 14 srbských ženců ve Starom Gracku u Lipljan, ze zabití 12 Srbů, vyhozených dynamitem v autobusu v Livadici u Podujeva 16. února roku 2001, z vraždy rodiny Stolićů v Obilići a téměř tisíce Srbů, zabitých od června 1999 ....

Uvádím dva příklady, že se jedná o nezákonnosti, mafii a zločince, kteří přinášejí na Kosovo "spravedlnost", která je nad Prištinou, nad OSN a nad spravedlností mise EULEX.

První: EULEX v odvolacím soudním řízení dne 12. března 2009 osvobodil teroristu Florima Ejupiho, který byl dne 5. července 2008 u okresního soudu UNMIK v Kosovské Mitrovici odsouzen k trestu 40 let vězení za terorismus. Výbušnou náloží vyhodil do vzduchu autobus linky "Niš Express" v Livadici. Zabil při tom 12 Srbů a více než 40 dalších těžce zranil.

Druhý případ: zločin ze dne 7. června 2000, obec Strelce okres Dečani - Ramush Haradinaj1/ byl zraněn při střetu se svým mafiánským rivalem. Byl převezen do americké vojenské nemocnice na základně Camp Bondsteel.

Američané mu zachránili život, aniž by se ho zeptali na 6 000 nábojů, vystřelených té noci. V Peči tehdy začal před soudem správy OSN (UNMIK) proces, ale spíš to byla fraška. Důkazy proti Haradinajovi byly ohromující, ale svědkům, jednomu po druhém, padají hlavy. Hlavní Haradinajův protivník Tahir Zemaj a jeho syn byli zlikvidováni v Peči 60 výstřely. Kdo se jen pokusí postavit Ramushi Haradinajovi, ten zemře. Jak postupovalo vyšetřování, soudnictví OSN na Kosovu získávalo přesnější informace o vrazích na Kosovu, ale proces vyšetřování byl zesabotován, svědci umírají a nikdo nereaguje, protože bývalí členové teroristé UÇK se mezitím stali "vybranými politickými spojenci", kterým byla určena role "udržení míru v srdci Balkánu".

Osobní strážce z Ramushe Haradinaje, Bedri Krasniqi dostane za úkol zabít dva policisty -  Sebahata Tolaje a Isufa Haklaje, kteří zahájili vyšetřování vraždy Tahira Zemaje a jeho syna. Pod tíhou množství důkazů byl nakonec Bedri Krasniqi 19. září 2007 odsouzen u soudu mise UNMIK v Peči k 27 letům vězení. Soud mise UNMIK přihlédl k důkazům a skutečnosti, že se jednalo o vraždu policisty při výkonu služby. Takové skutky jsou v každé zemi na světě kvalifikovány jako nejzávažnější trestné činy. Nicméně v listopadu 2008 byl Bedri Krasniqi po 13 měsících vězení osvobozen. Tak bylo dosaženo spravedlnosti nad mafiánsko-teroristickým zločincem.

V obou případech soudnictví, právo a spravedlnost na Kosovu byly pošlapávány. A co je s více než 1 500 vrahy, kteří se nedostávají před bránu spravedlnosti a soudnictví? To je důvod, proč 1 500 Albánců – nájemných i neplacených vrahů - běhá po Kosovu, chodí bok po boku s velvyslanci a konzuly, s představiteli EU, EULEX, OBSE, KFOR ... Takto spolu spolčeni, rouhají se civilizaci, demokracii, lidskosti, soudům, právu a spravedlnosti.

- - -

Zdroj: http://www.slobodanjovanovic.org/,  překlad ln

1/ Ramush Haradinaj – svého času ministerský předseda kosovsko-albánské vlády, který byl kvazisoudem v Haagu zproštěn obžaloby, která ho vinila z mučení a vraždění nealbánských civilistů během občanské války na území Kosova v letech 1998-1999.